Forum Padina


 
HomeHome  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  
Latest topics
» dr.Radu pretio publicisti Barbu Vasileu
Fri 24 Oct 2014 - 14:52 by Gost

» Izbori za članove nacionalnih saveta nacionalnih manjina
Thu 23 Oct 2014 - 19:57 by Gost

» Krajansky preukaz(oszz)
Tue 21 Oct 2014 - 7:51 by Gost

» Isključenja struje:Padina 20.10.2014
Fri 17 Oct 2014 - 18:17 by Forum.

» Isključenja struje:Debeljača 21.10.2014
Thu 16 Oct 2014 - 15:57 by Forum.

» Isključenja struje:Padina 17.10.2014
Thu 16 Oct 2014 - 15:51 by Forum.

» Isključenja struje-Crepaja 20.10.2014
Wed 15 Oct 2014 - 15:30 by Forum.

» Isključenja struje:Padina 16.10.2014
Wed 15 Oct 2014 - 15:26 by Forum.

» Isključenja struje-Samoš 17.10.2014
Tue 14 Oct 2014 - 15:18 by Forum.

» Čau čau-Pas mali lav
Tue 14 Oct 2014 - 6:31 by Forum.

» Isključenja struje:Debeljača 16.10.2014
Tue 14 Oct 2014 - 6:26 by Forum.

» Isključenja struje:Padina 14.10.2014
Mon 13 Oct 2014 - 20:04 by Forum.

» Moje úvahy o živote
Fri 10 Oct 2014 - 17:37 by smilan

» Isključenja struje:Padina 13.10.2014
Fri 10 Oct 2014 - 16:48 by Gost

Ana Ivanović-Fotogalerija
Loading...
free counters
Otvori novu diskusiju   Odgovori na temu
Share | 
 

 Prodaja EDC/HDK 12/24 V elektronika

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
wbogdan1




KomentarNaslov komentara: Prodaja EDC/HDK 12/24 V elektronika   Wed 12 Sep 2012 - 15:24

EDC / HDK 12/24V elektronika

Namenjeno Boshistima za kontrolu podesavanje EDC, HDK Pumpi
putnickog kao i teretnog programa

- Kontrola kolicine Ubrizgavanja
- Kontrola ugla Ubrizgavanja
- Min/Max Kontrola
- Bosch test liste

Cena: 800 EUR

http://www.autoelektronika.co.rs/rail/edc%20elektronika/edc%20elektronika.htm

www.autoelektronika.co.rs
Na vrh Go down
 

Prodaja EDC/HDK 12/24 V elektronika

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum Padina  ::  :: -
Otvori novu diskusiju   Odgovori na temu