Forum


 
HomeHome  LoginLogin  RegistracijaRegistracija  
Latest topics
» Kako otići u Austriju
Today at 15:32 by Gost

» Samoš-Predizborna kampanja Srpske napredne stranke
Tue 15 Jul 2014 - 15:36 by Gost

» Krajansky preukaz(oszz)
Tue 15 Jul 2014 - 13:16 by Gost

» rtv OK:Prelazak 100 članova iz SNS u DS [VIDEO]
Sat 12 Jul 2014 - 15:51 by Gost

» Padina:Škola Engleskog ili vrbovanje dece u sektu
Wed 9 Jul 2014 - 19:42 by Gost

» RTS-malverzacije oko puteva u opštini Kovačica
Sun 6 Jul 2014 - 10:09 by Gost

» Lektura i korektura
Sat 5 Jul 2014 - 10:30 by Gost

» Moje úvahy o živote
Fri 4 Jul 2014 - 18:38 by smilan

» Saobraćajna nesreća kraj Crepaje
Sat 28 Jun 2014 - 19:10 by Forum.

» Opština Kovačica-rezultati parlamentarnih izbora 2014
Sun 22 Jun 2014 - 15:38 by Gost

» ATP ukida polazak za Kovačicu i Crepaju...
Fri 20 Jun 2014 - 19:09 by Forum.

» Dnevnik.rs-Uzdin:Plaču i kunu se da iz SNS-a u DS idu zbog para..
Thu 19 Jun 2014 - 10:32 by Forum.

» EPS ponovo divlja-....zahteva dostavu JMBG-a
Wed 18 Jun 2014 - 16:33 by Forum.

» Sabor trubača Vojvodine i Beograda u Kovačici
Wed 18 Jun 2014 - 14:14 by Forum.

Ana Ivanović-Fotogalerija
Image hosted by servimg.com
free counters
Otvori novu diskusiju   Odgovori na temu
Share | 
 

 Letnje računanje vremena 2012

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Forum.




KomentarNaslov komentara: Letnje računanje vremena 2012   Fri 27 Jan 2012 - 14:19

Zimsko računanje vremena završava se u noći između subote 24.marta i nedelje 25.marta 2012 godine.i prelazi se na letnje računanje vremena

Satove u nedelju u 02.00h treba pomeriti jedan sat unapred, sa 02:00 na 03:00.



Letnje računanje vremena će trajati do 28.oktobra.2012



Na vrh Go down
 

Letnje računanje vremena 2012

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Forum  :: Razne teme :: Informacije-Servis-
Otvori novu diskusiju   Odgovori na temu